en_US
en
on
MOBİL GÖRÜNÜME GEÇİN!
MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇİN!
 
 

ayvaliktekneturlari.com © 2018 All Rights Reserved.

Bu web sitesi T.C.5070 sayılı kanun ile koruma altına alınmıştır.

Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz.

Ayvalik Gulet, Yat Kiralama, Mavi Yolculuk, Gulet Kiralama, Cunda Gulet Kiralama, Cunda Tekne Kiralama, Tekne Kiralama, Sarimsakli Mavi Tur, Marmaris Yat Turları, Ayvalik Tekne Kiralama, Gulet Kiralama yvalikA, Cunda Yat Kiralama, Motoryat Kiralama Ayvalik

google.com, pub-4505890480035235, DIRECT, f08c47fec0942fa0

TCG Yakamoz
4325
 
PreviousNext

Sample Picture 1

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

 

Tur Adı

İrtibat

Kalkış Yeri

E-posta

Fiyat

TCG. Yakamoz Yatching&Charter

0533 425 5626

Cunda Adası 

--

Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bizi Takip Edin!

 
 
 
 

Şehir ve çalışma hayatının olumsuz etkilerini, atalarımızdan miras denizcilik tecrübemiz ile güvenli ve kusursuz hizmet anlayışıyla yok etmeyi hedefliyoruz. 

Hedefimiz; Cunda adasının tarifi mümkün olmayan eşsiz koylarında yaşayacağınız güzel anlara vesile olmaktır.


City and operation of the negative impackt the lives of our ancestors safe with our maritime heritage and experience, we aim to destroy the impeccable service,

Our goal is to be instrumental in the recipe of the island is beautiful moments in not being able to put.
Günlük Charter ve Yunan Adaları Turları Yapılmaktadır.

 

Bir başkadır Cunda Adasında güneşin batışını izlemek ve mehtap turlarımıza katılarak yıldızların altında huzur dolu bir gece geçirmek.

Gece boyunca güvertede uzanır yıldızları, mehtabı seyrederek uykuya dalabilirsiniz. İşte alışılmış bir tatil anlayışının dışına çıkmak için birçok neden.

Evlilik teklifi, doğum günü, düğün ve nişan gibi özel günlerinizi unutulmaz anlara birlikte taşıyalım.

 

Teknede yaşam bir keyiftir. Dalgaların sesi, iyot kokusu, lezzetli yemekler, güler yüzlü hizmet, sakin ve huzur dolu bir tatil. Bütün yaş gruplarına hitap eden teknede tatil herkese göre alternatifler sunmaktadır.

Yıldızların altında huzur dolu bir gece… Teknede konaklama bir otel odasında konaklamadan oldukça farklı bir deneyimdir. Yıldızların altında uyuyabilir, sabahın ilk ışıklarında denize girebilirsiniz. Deniz kokusunda uyumak ise size huzur verecek ve tur sonunda bütün bir yılın yorgunluğundan uzaklaşmış olduğunuzdan farkına varacaksınız.

Genellikle turlarımızın hareket yeri Cunda sahil, teknemizin demirli olduğu yeridir. Atalardan miras edindiğimiz tecrübeyle müşterilerimize tavsiye edebileceğimiz rotalarımızda mevcuttur. Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

 
cunda, ayvalık, tcg, yakamoz, yakamoz cunda, özel gezi, adalara, günlük, yat, yakamoz ayvalık, ayvalık, ayvalık tekne turu
Teknede yaşam bir keyiftir. Dalgaların sesi, iyot kokusu, lezzetli yemekler, güler yüzlü hizmet, sakin ve huzur dolu bir tatil. Bütün yaş gruplarına hitap eden teknede tatil herkese göre alternatifler sunmaktadır.