en_US
en
on
MOBİL GÖRÜNÜME GEÇİN!
MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇİN!
 
 

ayvaliktekneturlari.com © 2018 All Rights Reserved.

Bu web sitesi T.C.5070 sayılı kanun ile koruma altına alınmıştır.

Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz.

Ayvalik Gulet, Yat Kiralama, Mavi Yolculuk, Gulet Kiralama, Cunda Gulet Kiralama, Cunda Tekne Kiralama, Tekne Kiralama, Sarimsakli Mavi Tur, Marmaris Yat Turları, Ayvalik Tekne Kiralama, Gulet Kiralama yvalikA, Cunda Yat Kiralama, Motoryat Kiralama Ayvalik

google.com, pub-4505890480035235, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Turlar
4321
 
 

   Ayvalık bir çok özelliği ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışı tatil beldelerinden herzaman bir adım önde yer almıştır. Ama bu bunların birtanesi var ki eşi benzerine az rastlanır bir özelliktir. Ayvalık bir liman kentidir ve etrafında irili ufaklı 22 tane ada bulunmaktadır. Bu adaların herbirinin hikayesi bambaşkadır.

   Deniz turizmi sektörü Ayvalık'ta kendini bambaşka bir formda gösterir. Sadece, dünyada eşi benzeri olmayan Sarımsaklı Plajları'nda değil, el değmemiş bakir koylarda denize girmenin, mercan resiflerinde dalmanın deneyimini ve keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca deneyimli kaptanlarımız eşliğinde balık tutma garantili Balık Turlarına katılabilirsiniz.

Hangisi Bana Göre?

  Eğer Ayvalık'ta Tekne Turu deneyimini hiç yaşamadıysanız aklınızdaki sorulardan biride bu olabilir. Sizin için turların ayrımını yaptık...

Ayvalık'ta misafirimizseniz denize açılmak için önünüzde birçok seçeneğiniz var. Aileniz ve arkadaşlarınız ile Günlük Yat kiralayabilir veya Mavi Tura çıkabilir, Tekne Turuna Çıkabilir, balık tutmak için Balık Avı Turlarına katılabilir veya Dalış Turlarına çıkabilirsiniz. Detaylı incelemeleri linklere tıklayarak bulabilirsiniz.

   Günlük turlar konusunda Ayvalık'ın lider firmalarının tanıtımlarını sitemizde sizlere sunuyoruz. Sizin için eğlenceli bir gün olması dileğiyle...

 
 
 
 
ayvalık, balık turu, yat turu, özel tur, günlük tur, dalış turu, diving, cunda, sarımsaklı
Sitemiz, Ayvalık tekne turu alanında ilk ve tek ortak platformdur. Turlar hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret ediniz.
 
 
 
 

Yat Turları; 30 kişilik kapasiteden, 300 kişiye kadar değişen yatlar ile geniş bir seçim şansı sunan günlük turlardır. Öğleden önce standart kalkış saatleri vardır. Standart 3-4 koyda mola vererek Turlarını tamamlarlar. Yemek menüleri, canlı müzik, animasyon ve eğlence opsiyonları değişkenlik gösterebilir. Detayları tekne isimlerine tıklayarak öğrenebilirsiniz. Yat turları sayfasına gitmek için TIKLAYINIZ.

Özel Tekne Turları; Genellikle grupların tercih ettiği tur şeklidir. Kaptanlarımız, yemekli veya yemeksiz olarak anlaşılan turlarda, sizi gün boyunca Ayvalık'ın en güzel adalarına ve koylarına götüreceklerdir. Mavi Tur yada Mehtap Turu da seçebileceğiniz alternatif tur seçenekleridir.

Hemen tekneleri incelemek ve iletişim bilgileri için  TIKLAYINIZ.

Dalış Turları; Ayvalık'ın dünyaca ünlü dalış noktalarında eğitim dalışlarında gelişim dalışlarına, özel mağara, gece, duvar,derin vb. dalışlarından diving safariye kadar çok çeşitli dalış eğitimleri alabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu dalış organizasyonlarına katılabilir, keyifli bir dalış gerçekleştirebilirsiniz. Tekneleri görmek için hemen TIKLAYINIZ.

Balık Turları; Tecrübeli, bölge denizine hakim kaptanlarımız ile Ege Denizi'nin bereketli sularında balık avına çıkabilirsiniz. Bölgemizde avlanabilecek başlıca balıklar şunlardır; Mercan, Fangri, Çipura, Sarıgöz, Adabeyi, Karagöz, kupes, Uskumru, Palamut, İstavrit, İzmarit vs. Hemen tekneleri ve tur ayrıntılarını incelemek için TIKLAYINIZ.