en_US
en
on
MOBİL GÖRÜNÜME GEÇİN!
MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇİN!
 
 

ayvaliktekneturlari.com © 2018 All Rights Reserved.

Bu web sitesi T.C.5070 sayılı kanun ile koruma altına alınmıştır.

Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz.

Ayvalik Gulet, Yat Kiralama, Mavi Yolculuk, Gulet Kiralama, Cunda Gulet Kiralama, Cunda Tekne Kiralama, Tekne Kiralama, Sarimsakli Mavi Tur, Marmaris Yat Turları, Ayvalik Tekne Kiralama, Gulet Kiralama yvalikA, Cunda Yat Kiralama, Motoryat Kiralama Ayvalik

google.com, pub-4505890480035235, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Salmaner
4325
 
PreviousNext

Sample Picture 1

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

 

Tur Adı

İrtibat

Kalkış Yeri

E-posta

Fiyat

Yat Tur


Cunda Adası  

--

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Bizi Takip Edin!

 
 
 
cunda, ayvalık, salmaner, cunda salmaner, özel gezi, adalara, günlük, yat, salmaner ayvalık, ayvalık, ayvalık tekne turu, salmaner tur cunda
 
 

Sitemize Fotoğrafları ile katkıda bulunan;

Sn. Haldun Turan Bey'e,

Turkiyedegez.com'a,

wowturkey.com'a

Teşekkür Ederiz.

ayvaliktekneturlari.com © 2015 All Rights Reserved

 
 
 
Salmaner Tur, Cunda Adası Kalkışlı Turları İle Siz Değerli Misafirlerimize Unutulmaz Bir Gün Sunuyor. Hemen Tıklayın!

Günlük turlarımız Cunda Adası'ndan başlar. Mehmet Kaptan görülebilecek en güzel koyları sizlere hava şartlarına uygun bir şekilde gezdirir. Yatımız kiralanırken yapılan anlaşmaya göre teknemize dışarıdan yiyecek getirilebilir. Önceden seçmiş olduğunuz menü (balık, et, tavuk) damak zevkinize göre siz değerli konuklarımıza yaz salatası, meşrubat ve devamında meyve ile servis yapılır. Seçilen menüye göre fiyatlarımızda değişiklikler olabilir.

Gün boyunca görülecek Cunda adalarının koylarında denizin keyfini çıkartabilir, toplu turların olmadığı bakir koylarda huzuru bulabilirsiniz.

Günlük turumuz 18.00 itibari ile başladığı noktada son bulur.

Balık turu kişiye özel düzenlenir. Yatımızda balık bulucu GPS, satalayt, bölge haritası mevcuttur. Balık avı konusunda çok deneyimli olan kaptanımız eşliğinde balık avına çıkabilir, bütün stresinizi unutabilirsiniz. Bölgemizde avlanabilecek başlıca balıklar şunlardır; Mercan, Fangri, Çipura, Sarıgöz, Adabeyi, Karagöz, Kupes, Uskumru, Palamut, İstavrit, İzmarit…

Saat 20.00 de başlayan mehtap turlarımız 23.00 de sona ermektedir. Cunda Adası yakınlarında sizlere eşsiz bir görsel ziyafet için yapılmaktadır. Güneşin batmasıyla başlayan turumuz, ayın muhteşem görüntüsü eşliğinde yıldızların büyüleyici etkisini sizlere yaşatacak. Yıldızları bu kadar net görmenin tadını mehtap turumuzda çıkartabilirsiniz.

Özel günlerinizi kutlayabileceğiniz, sürprizler yapabileceğiniz, sizlere özel olarak hazırlanan teknemiz bu anları ölümsüzleştirecektir. Teknemizde yapılabilecek olan evlenme teklifi, yıl dönümü kutlaması, doğum günü kutlaması gibi organizasyonlar için sizleri beklemektedir. Teknemiz bu özel günler için hazırlanan konseptte sizlere en unutulmaz anları yaşatacaktır.