en_US
en
on
MOBİL GÖRÜNÜME GEÇİN!
MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇİN!
 
 

ayvaliktekneturlari.com © 2018 All Rights Reserved.

Bu web sitesi T.C.5070 sayılı kanun ile koruma altına alınmıştır.

Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz.

Ayvalik Gulet, Yat Kiralama, Mavi Yolculuk, Gulet Kiralama, Cunda Gulet Kiralama, Cunda Tekne Kiralama, Tekne Kiralama, Sarimsakli Mavi Tur, Marmaris Yat Turları, Ayvalik Tekne Kiralama, Gulet Kiralama yvalikA, Cunda Yat Kiralama, Motoryat Kiralama Ayvalik

Google AdSense

Prenses Naz
4325
PreviousNext

Sample Picture 2

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Tur Detayları

 

Tur Ücreti

Tur Günleri

Tur Saatleri 

Tur İçeriği


Extralar 


Uyarılar

40 TL

Hergün

11:30 - 18:30

​Sınırsız balık, porsiyon köfte veya makarna, sınırsız salata, meyve servisi.

Alkollü ve alkolsüz içecekler tur fiyatlarına dahil değildir.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

Gruplar için Özel Fiyat Alınız.

 
 
 
 
 
 

Teknemiz ;

Turumuz ;

cunda, ayvalık, ayfer, prenses, naz, prenses naz, özel gezi, adalara, günlük, yat, ayfer ayvalık, ayvalık, ayvalık tekne turu
Prenses Naz gezi teknemiz, daha sessiz, sakin ve huzurlu bir tur düşünen misafirlerimiz için tasarlanmıştır.

60 kişi kapasiteli Prenses Naz gezi teknesi, daha sessiz, sakin ve huzurlu bir tur düşünen müşterilerimiz için tasarlanmıştır. Ahşap olan teknemiz yine müşterilerimizin konfor ve güvenlikleri düşünülerek dizayn edilmiştir.

Tekne tur saatimizden önce saat 9'da tüm müşterilerimize kapılarını açıyor. Turdan önce teknemizde kahvaltı yapmak isteyenlere alternatifli kahvaltı çeşitleri sunuyoruz... Ayvalık tostu dahil...

Asıl turumuz saat 11:30'da teknemizin Ayvalık Rıhtımında ki yerinden hareketi ile başlıyor. Havanın durumunda göre değişiklik gösterebilecek bu güzergahlardan bazıları; İncirli, Kara Ada, Akvaryum Adası, Maden Adası, Çıplak Ada, İlyosya, Kleopatra Koyu vb. muhteşem güzellikteki koyları içeriyor.

Animatörler ve yarışmalar eşliğinde devam eden turumuzda ilk mola yerine geldikten sonra yüzme molası veriyoruz. toplamda 1'er saatlik 3 adet molamısın ilkinin sonunda öğle yemeğimize geçiyoruz. Sınırsız papalina (yöremizin meşhur balığı) mevsim salata ile makarna servisimizde limit misafirlerimizin garsonlarımıza artık doyduk demeleri... (balık sevmeyen müşterilerimize köfte ve tavuk alternatifimiz de mevcut) Teknemizde Bar bölümünde alkollü ve alkolsüz içeceklerimiz ve alternatif yiyecekler mevcut olup fiyatlarımız cazip tutulmuştur.

Akşam Cunda Adasına gelmeden önce meyve servisine başlıyoruz. Saat 17:30'da teknemiz Cunda Adasına yanaşıyor. Cunda Adasının muhteşem tarihi sokakları ve ünlü Taksiyarhis Kilise Müzesini rehber eşliğinde 1 saat boyunca gezme imkanı tanıyoruz.

18:30'da Cunda Adasından hareket eden teknemiz 19:00 civarında Ayvalık'taki kalkış noktamıza geri dönüşü ile son buluyor.


Emre Bey: 0535 977 55 81

Hakan Bey: 0535 977 55 88