en_US
en
on
MOBİL GÖRÜNÜME GEÇİN!
MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇİN!
 
 

ayvaliktekneturlari.com © 2018 All Rights Reserved.

Bu web sitesi T.C.5070 sayılı kanun ile koruma altına alınmıştır.

Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz.

Ayvalik Gulet, Yat Kiralama, Mavi Yolculuk, Gulet Kiralama, Cunda Gulet Kiralama, Cunda Tekne Kiralama, Tekne Kiralama, Sarimsakli Mavi Tur, Marmaris Yat Turları, Ayvalik Tekne Kiralama, Gulet Kiralama yvalikA, Cunda Yat Kiralama, Motoryat Kiralama Ayvalik

google.com, pub-4505890480035235, DIRECT, f08c47fec0942fa0

PoseidonYatch
4325
 
 
 
 

Tekne İsmi

Tur Günleri

Tur Saatleri 

Tur İçeriği

Poseidon Yatch

Hergün

11:00 - 18:00

​Sınırsız balık, porsiyon köfte veya makarna, sınırsız salata, meyve servisi, canlı müzik-animasyon.Extralar 


Uyarılar

Alkollü ve alkolsüz içecekler tur fiyatlarına dahil değildir.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

 

Teknemiz ;

          Teknemiz 143 kişilik ve 3 katlıdır. En alt kat yemek servisi için, orta kat animasyon ve canlı müzik için, en üst kat ise güneşlenmek için kullanılmaktadır. Teknemizde ikişer adet duş - WC - soyunma kabini mevcuttur. Teknemizin geniş merdivenli platformu ile rahatça denize girebilir ve çıkabilirsiniz. Ayrıca yüzme bilmeyen misafirlerimizin can simidiyle yüzmeleri mümkündür.

      Bununla birlikte en güzel günleriniz için teknemiz hizmetinizdedir. (Doğum Günü, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet Düğünleri, Özel Organizasyon Yemekleri, Mehtap Turları...) Özel günleriniz mutlaka unutulmaz günlerinizden biri olacaktır.

             Poseidon Yatch-Ayvalık

 

Turumuz ;

          Güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz, nefis menülerimiz, eğlenceli animasyonlarımız, canlı müzik, köpük partisi ve sınırsız hizmet anlayışımız ile sizlere denize, doğaya ve eğlenceye doyacağınız bir gün sunuyoruz.

       Turumuz 11.00 de teknemizin Ayvalık Rıhtım'ından kalkmasıyla başlar. Kaptanımız ve seyir personellerimiz havanın durumuna göre ziyaret edilecek koyları önceden belirler. Teknemiz varış noktasına ulaşana kadar tur rehberimiz size adalar ve Ayvalık tarihi ile ilgili bilgiler verirler. Size düşen ise yerlerinizi alıp varış noktasına ulaşana kadar dünyanın en güzel manzaralarından birinin tadını çıkarmaktır. Bu varış noktamızda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız. İlk yüzme molasından sonra yemek servisimiz başlar. Yemek servisinin bitmesiyle beraber başka bir eşsiz koya gitmek için demir alırız. Gün sonuna doğru meyve servisimiz başlar ve son durağımız olan Cunda Adasına doğru yol alırız. Cunda'da vereceğimiz 45 dakikalık molamız adayı kısaca dolaşmanız için yeterli olacaktır. Bu molamızdan sonra Ayvalık'a dönüş yapılır. Tekrar görüşeceğimiz güne kadar görüşmek üzere. 

İyi tatiller...   

             

 

Tufan Baran 

poseidon, yatch, poseidon yatch, poseidon ayvalık, ayvalık,
 

Sitemize Fotoğrafları ile katkıda bulunan;

Sn. Haldun Turan Bey'e,

Turkiyedegez.com'a,

wowturkey.com'a

Teşekkür Ederiz.

ayvaliktekneturlari.com © 2015 All Rights Reserved

Güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz, nefis menülerimiz, eğlenceli animasyonlarımız, canlı müzik, köpük partisi ve sınırsız hizmet anlayışımız ile sizlere denize, doğaya ve eğlenceye doyacağınız bir gün sunuyoruz.
 
 

InstaGallery