en_US
en
on
MOBİL GÖRÜNÜME GEÇİN!
MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇİN!
 
 

ayvaliktekneturlari.com © 2018 All Rights Reserved.

Bu web sitesi T.C.5070 sayılı kanun ile koruma altına alınmıştır.

Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz.

Ayvalik Gulet, Yat Kiralama, Mavi Yolculuk, Gulet Kiralama, Cunda Gulet Kiralama, Cunda Tekne Kiralama, Tekne Kiralama, Sarimsakli Mavi Tur, Marmaris Yat Turları, Ayvalik Tekne Kiralama, Gulet Kiralama yvalikA, Cunda Yat Kiralama, Motoryat Kiralama Ayvalik

google.com, pub-4505890480035235, DIRECT, f08c47fec0942fa0

My Dream
4322
PreviousNext

Sample Picture 1

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

 
 

Tur Adı

İrtibat

Kalkış Yeri

E-posta

Fiyat

Bizi Takip Edin!

My Dream Yachting & Tour


Cunda Adası 

mydreamyachtingtour@hotmail.com

Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 
 
 
 

Teknede yaşam bir keyiftir. Dalgaların sesi, iyot kokusu, lezzetli yemekler, güler yüzlü hizmet, sakin ve huzur dolu bir tatil. Bütün yaş gruplarına hitap eden teknede tatil herkese göre alternatifler sunmaktadır. Teknemiz denizde süzülürken siz muhteşem güzellikteki doğayı izleyebilir ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Hava karardığında sakin bir koya demirleyerek sadece dalgaların sesini dinleyerek uykuya dalabilirsiniz. İşte tüm bu güzellikler nedeniyle tatil dönemlerinde tekne turlarını planlarınız arasına eklemeyi unutmayın.

Özellikle Cunda’ya tatile gelen herkes en azından bir kez tekne gezisine katılmalıdır. Böylelikle antik manastırları, medeniyeti, koyların muhteşem güzelliklerini en iyi şartlarda görme ve keşfetme imkanına sahip olursunuz.

Büyük gezi teknelerinin standart günlük tur seferlerinde 50 ya da 100 kadar tanımadığınız insanla çevrelenmiş bir şekilde kalabalıktan yorulmak istemiyor, sadece siz ve aileniz ya da arkadaşlarınızla tutabileceğiniz boyutta ve fiyatta bir tekne ile size özel rahat bir alanda özel bir gün geçirmek istiyorsanız bu önerilerimiz tam size göre…

 

Bir başkadır Cunda Adasında güneşin batışını izlemek ve mehtap turlarımıza katılarak yıldızların altında huzur dolu bir gece geçirmek.

Gece boyunca güvertede uzanır yıldızları, mehtabı seyrederek uykuya dalabilirsiniz. İşte alışılmış bir tatil anlayışının dışına çıkmak için birçok neden.

 

Mutfağımız; Teknelerimizde zengin menümüzle hizmetinizdeyiz. Yaz aylarında hazmı daha kolay yiyecekler tercih etmek sağlığınız açısından iyi olacaktır. Bunların başında zeytinyağlılar, makarna çeşitleri, ızgara çeşitleri ve en önemlisi yöreye özgü taze yakalanmış balık çeşitleri gelmektedir. Ayrıca salata çeşitleri mutfağın vazgeçilmezleri arasındadır. Yemek sonrasında ise bolca meyve sizleri bekliyor olacak. Ayrıca unutmamanız gereken bir diğer şey ise yemek saatlerini sizlerin tercihleri doğrultusunda belirliyoruz. Tercihiniz doğrultusunda  dilerseniz mutfak alışverişlerini de siz yapabilirsiniz.

Teknede yaşam bir keyiftir. Dalgaların sesi, iyot kokusu, lezzetli yemekler, güler yüzlü hizmet, sakin ve huzur dolu bir tatil. Bütün yaş gruplarına hitap eden teknede tatil herkese göre alternatifler sunmaktadır.

Yıldızların altında huzur dolu bir gece… Teknede konaklama bir otel odasında konaklamadan oldukça farklı bir deneyimdir. Yıldızların altında uyuyabilir, sabahın ilk ışıklarında denize girebilirsiniz. Deniz kokusunda uyumak ise size huzur verecek ve tur sonunda bütün bir yılın yorgunluğundan uzaklaşmış olduğunuzdan farkına varacaksınız.

 

Genellikle turlarımızın hareket yeri Cunda sahil, teknemizin demirli olduğu yeridir. Bununla birlikte müşterilerimizin isteğine göre başka yerlerden yat turunu başlatabiliriz. 15 yıldan beri edindiğimiz tecrübeyle müşterilerimize tavsiye edebileceğimiz rotalarımızda mevcuttur. Sizde kendi rotanızı çizebilir turunuzu kendi isteğinize göre yönlendirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

 
cunda, ayvalık, my, my dream, my dream cunda, özel gezi, adalara, günlük, yat, my dream ayvalık, ayvalık, ayvalık tekne turu
Sadece siz ve aileniz ya da arkadaşlarınızla tutabileceğiniz boyutta ve fiyatta bir tekne ile size özel rahat bir alanda özel bir gün geçirmek istiyorsanız bu önerilerimiz tam size göre…