en_US
en
on
MOBİL GÖRÜNÜME GEÇİN!
MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇİN!
 
 

ayvaliktekneturlari.com © 2018 All Rights Reserved.

Bu web sitesi T.C.5070 sayılı kanun ile koruma altına alınmıştır.

Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz.

Ayvalik Gulet, Yat Kiralama, Mavi Yolculuk, Gulet Kiralama, Cunda Gulet Kiralama, Cunda Tekne Kiralama, Tekne Kiralama, Sarimsakli Mavi Tur, Marmaris Yat Turları, Ayvalik Tekne Kiralama, Gulet Kiralama yvalikA, Cunda Yat Kiralama, Motoryat Kiralama Ayvalik

google.com, pub-4505890480035235, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Fundam Tur
4325
PreviousNext

Sample Picture 1

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

 
 

Tur Adı

İrtibat

Kalkış Yeri

E-posta

Fiyat

Bizi Takip Edin!

Fundam Tur


Cunda Adası 

--

Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 
 
 
 
cunda, ayvalık, fundam, fundam tur, fundam tur cunda, cunda fundam, özel gezi, adalara, günlük, yat, ayfer ayvalık, ayvalık, ayvalık tekne turu

Fundam Yat Turları 'Cunda'

Cunda Adası'nın Sahil kısmında İki Teknemiz ve Bayan Kaptan opsiyonumuz ile siz misafirlerimize eşsiz bir gün geçirme fırsatı sunuyoruz.Cunda Adasının Muhteşem koylarında unutulmaz bir Tura hazır mısınız? Sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz güneşin, denizin ve enfes havanın tadını çıkaracağınız bu tur inanılmaz olacak! Cunda Günlük Tur - Mehtap Turu - Yatılı Turlar -Balık Turlarımız -Düğün, Nişan ya da Özel gün turları - Bademli Turu size alternatifli sunacağımız tur paketlerimizden sadece birkaçıdır..

Hemen Bizi Arayın!

Fundam Tur- 

 

Fundam Tur ile günlük yat turlarımız  saat 11:00 ’de Cunda Adasının yeni sahili olan Mevlana heykelinin  önünden hareket etmektedir. Muhteşem Cunda Adasının koylarında geçireceğimiz bu özel tur da ilk olarak Akvaryum koyuna gitmekteyiz. Burada denizin ve güneşin keyfini çıkarmak için mola veriyoruz. Siz denizin keyfini sürerken kaptanla  anlaşma durumuna göre kendinizin getirdiği yiyecekler hazırlanıp  ve masanıza  servis ediliyor. Yemek yendikten sonra sırasıyla Maden Adası, Çıplak Ada, Güneş Adası ve daha gezebileceğimiz birçok koy havanın ve denizin  duruma göre gezilir. Dilediğiniz Bir koy da  biraz mola verilir ve denize girmek  için demir atılır. Fundam Tur ile  doğa ile iç içe kalacağınız sessiz sakin havanın ve imbat rüzgarının hayranı olacağınızın garantisini verebiliriz.