en_US
en
on
MOBİL GÖRÜNÜME GEÇİN!
MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇİN!
 
 

ayvaliktekneturlari.com © 2018 All Rights Reserved.

Bu web sitesi T.C.5070 sayılı kanun ile koruma altına alınmıştır.

Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz.

Ayvalik Gulet, Yat Kiralama, Mavi Yolculuk, Gulet Kiralama, Cunda Gulet Kiralama, Cunda Tekne Kiralama, Tekne Kiralama, Sarimsakli Mavi Tur, Marmaris Yat Turları, Ayvalik Tekne Kiralama, Gulet Kiralama yvalikA, Cunda Yat Kiralama, Motoryat Kiralama Ayvalik

google.com, pub-4505890480035235, DIRECT, f08c47fec0942fa0

4320
Anasayfa
ayvalık tekne turu, ayvalık tekne turları, cunda tekne turları, ayvalık, ayvalik, yat, dalış, özel, balık turu, günlük, ayvalıkta, eğlence, doğa, gezi, ayvalık adaları, cunda adası, alibey adası, sarımsaklı plajları, deniz, ayvalık otelleri, tekne, kiralama, gemi, ayvalik kiralik gemi
Ayvalık Cunda ve Sarımsaklı Onlarca Kiralik Tekne Tur Firmasından Sitemize Özel Kampanyalar ve Promosyonlar Kullanıcılarımızı Bekliyor. Özel tekne turu organizasyonu, Tur yatları, balık turu, dalış turu
 
 
 
 
 
 

Ayvalık'a bağlı adalar topluluğu, irili ufaklı birçok adadan oluşmaktadır. Bunların en büyüğü Alibey (Cunda) adasıdır. Ayvalık'ın Bir diğer Turistik doğa harikası ise Sarımsaklı plajlarıdır

Şirinkent ve Altınova da Ayvalık'ta görülmeye değer yerler arasındadır.

Ayvalık koyu irili ufaklı 22 küçük adayı barındırır. Cunda adası dışında hiçbirinde yerleşim yoktur.

Adaların doğa harikası koylarında denize girmek ve tüm gün güneşlenmek için hemen bir tur seçin!

Ayvalık ve Adalar hakkında daha fazla bilgi için TIKLAYINIZ.

Ayvalık'a gelipte kavun içinde sakızlı dondurma yemeden gitmek olmaz. 1999'dan beri Ayvalık adalarında, özel kavun içi dondurma tekneleriyle Kavun İçi Dondurmacılar, denizin ortasında sizlere sakızlı ve karadutlu dondurmalarını kavun içinde veya irmik helvası üzerinde sunuyor. Kavunlar özel olarak Çıplak Ada'da yetiştirilip, sakızlı dondurmada ise gerçek sakız kullanılmaktadır. Uygun fiyatlı denenmesi gerken bir tat olup Turhan Kaptan'ın teminatı ''Beğenmeyene Para İade''dir. Sağlık Bakanlığı denetimli kendi imalathanesinde hijyenik koşullarda üretim yapan Turhan Kaptan'ın dışarıyada özel dondurma satışları vardır.

İletişim için TIKLAYINIZ.

 
 
 
 

Yat Turları; Misafir kapasiteleri 30-500 arasında değişen tur yatları ile geniş bir seçim şansı sunan günlük turlardır. Öğleden önce standart kalkış saatleri vardır. Standart 3-4 koyda mola vererek Turlarını tamamlarlar. Yemek menüleri, canlı müzik, animasyon ve eğlence opsiyonları değişkenlik gösterebilir. Detayları tekne isimlerine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Yat turları sayfasına gitmek için TIKLAYINIZ.

Balık Turları; Tecrübeli, bölge denizine hakim kaptanlarımız ile Ege Denizi'nin bereketli sularında balık avına çıkabilirsiniz. Bölgemizde avlanabilecek başlıca balıklar şunlardır; Mercan, Fangri, Çipura, Sarıgöz, Adabeyi, Karagöz, kupes, Uskumru, Palamut, İstavrit, İzmarit vs. Hemen tekneleri ve tur ayrıntılarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Dalış Turları; Ayvalık'ın dünyaca ünlü dalış noktalarında eğitim dalışlarında gelişim dalışlarına, özel mağara, gece, duvar,derin vb. dalışlarından diving safariye kadar çok çeşitli dalış eğitimleri alabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu dalış organizasyonlarına katılabilir, keyifli bir dalış gerçekleştirebilirsiniz. Tekneleri görmek için hemen TIKLAYINIZ.

Özel Tekne Turları; Genellikle küçük grupların tercih ettiği tur şeklidir. Max. kapasitesi 12 kişi olan özel yatlarımızda kaptanlarımız, yemekli veya yemeksiz olarak anlaşılan turlarla sizi gün boyunca Ayvalık'ın en güzel adalarına ve koylarına götüreceklerdir. Mavi Tur yada Mehtap Turu da seçebileceğiniz alternatif tur seçenekleridir.

Hemen tekneleri incelemek ve iletişim bilgileri için  TIKLAYINIZ.

Eğlenmek ya da kafa dinlemek, gün boyu yüzmek ya da güneşlenmek, su altı dünyasını keşfetmek ya da balık tutmak için yazın sıcağı yerine Ege Denizi’nin tuzlu esintisini tercih edin. Ayvalık tatiliniz boyunca tekne turuna çıkmamak; Cunda Adası’nın tarih kokan sokaklarını yeniden keşfetmemek,  Şeytan Sofrası’ndan güneşin ihtişamlı batışını izlememek, zeytinyağlı mezeleri ve Ayvalık tostunun tadına bakmamak kadar tatilinizi eksik kalmış hissettirecek bir aktivitedir. Yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz, sevdiklerinizle özel anlar yaşayabileceğiniz doğanın kalbine yolculukta, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hangi tur seçeneği ile denize açılmış olursanız olun mükemmel bir gün yaşayacak ve ''İşte hayat budur!’’ diyeceksiniz. Şanslısınız çünkü Ayvalık’tasınız.

Her zaman size göre bir tur var, ayvaliktekneturlari.com da doğru seçim için var!  

PreviousNext

Sample Picture 3

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

 
 
 
 
PreviousNext

Sample Picture 3

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.