en_US
en
on
MOBİL GÖRÜNÜME GEÇİN!
MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇİN!
 
 

ayvaliktekneturlari.com © 2018 All Rights Reserved.

Bu web sitesi T.C.5070 sayılı kanun ile koruma altına alınmıştır.

Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz.

Ayvalik Gulet, Yat Kiralama, Mavi Yolculuk, Gulet Kiralama, Cunda Gulet Kiralama, Cunda Tekne Kiralama, Tekne Kiralama, Sarimsakli Mavi Tur, Marmaris Yat Turları, Ayvalik Tekne Kiralama, Gulet Kiralama yvalikA, Cunda Yat Kiralama, Motoryat Kiralama Ayvalik

google.com, pub-4505890480035235, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Cömert Kaptan
4320
PreviousNext

Sample Picture 2

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Tur Detayları

 

Tur Fiyatları

Tur Günleri

Tur Saatleri 

Tur İçeriği


Extralar 


Uyarılar

 TL (0-6 Yaş Ücretsiz)

Hergün

11:00 - 18:00

​Sınırsız balık, porsiyon köfte veya makarna, sınırsız salata, meyve servisi, canlı müzik-animasyon.


Alkollü ve alkolsüz içecekler tur fiyatlarına dahil değildir.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

 
 
 
 
 
 

Teknemiz ;

Turumuz ;

Teknemiz 26 metre boyunda, 7.5 metre genişliğinde,2 katlıdır. Rahat edilebilmesi için kapasitesi 126 kişi ile sınırlıdır. Teknemizde duş, WC, soyunma kabini ve su kaydırağı bulunmaktadır. Barımızda yiyecek, sıcak ve soğuk içecekler ekstra olup uygun fiyatlıdır.


​Cömert Kaptan

Günlük ada gezilerimiz; deneyimli personel, güler yüzlü hizmet anlayışıyla 11.30 da Ayvalık meydan durakları arasındaki yerimizden kalkış ile başlayıp 18.30 da aynı yere dönüşümüz ile biter. Gün boyu canlı müzik, animasyonlar, dj performans, rehberlik hizmeti sunulmaktadır. Balık, çoban salata ve karpuz servisimiz doyuncaya kadardır. 4 adada mola verilir. Güneşlenmek için herkese özel puf ve yastıklar verilmektedir. Balık sevmeyen misafirlerimiz tur rezervasyonu sırasında tur rehberimize balık istemediklerini belirtmeleri durumunda farklı menü seçeneklerimizden yararlanabilirler.

cunda, ayvalık, cömert, kaptan, cömertkaptan, cömert kaptan, özel gezi, adalara, günlük, yat, cömert ayvalık, ayvalık, ayvalık tekne turu
Günlük ada gezilerimiz deneyimli personel, güler yüzlü hizmet anlayışıyla 11.30 da Ayvalık meydan durakları arasındaki yerimizden kalkış ile başlayıp 18.30 da aynı yere dönüşümüz ile biter.